CHECK-IN

24

May
CHECK-OUT

25

May
Persona

1

Shërbimet

Wifi falas

Dhomë konferencash

Lounge Bar

Restorant

Parkim brënda hotelit

Lavanderi

Recepsion

Bicikleta dhe makina me qera

PORTIK HOTEL

Një diamant

në zemër të qytetit

Hoteli Portik ka një arkitekturë moderne të mrekullueshme. Dhomat dhe suitat e tij të bollshme ndërtuar me drunjt të fortë dhe dritare të larta. Cdo dhomë vjen e kompletuar me një TV me ekran të sheshtë, minibar, ajer te kondicionuar, kanale satelitore dhe të gjitha lehtësirat e nevojshme për ta garantuar që mysafiri të qëndrojë i qetë.

Banjot e bollshme private kanë një kabinë dushi dhe tharëse flokësh. Ofrohet gjithashtu si plotësues të shërbimit një shishe ujë. Secila nga dhomat ka një pamje unike të pjesëve të ndryshme të qytetit historik. Hotreli ofron edhe shërbime lavanderie.

Rreth Nesh

Hoteli ndodhet në zemër të qytetit historik dhe është një zgjedhje e shkëlqyer për udhëtarët e interesuar për histori, muze dhe arkitekturë.