Hotel Rome


Comfortable Triple Room

Dhomat treshe janë Elegante, mikpritëse dhe të rehatshme. Ato ofrojnë gjithcka nevojitet për komoditet maksimal. Shtretër luksozë të bollshëm, banjo të bollshme (me dush) dhe një kënd ndenjës të rehatshëm. Dhomat janë të pajisura me të gjitha llojet e produkteve dhe aksesorëve për ta bërë qëndrimin e klientëve sa më të rehatshëm. Mobilimi i ngrohtë dhe modern do t'ju bëjë të ndiheni si në shtëpinë tuaj. Dhomat kanë hapsirë të bollshme për tre të rritur. Një vend i mrekullueshëm për t'u çlodhur. Dhomat janë të pajisura me smart TV, free WIFI, kasafortë, minibar dhe tharëse flokësh.

3 Persona

35 m²

€ / PER NATE

-

-

MON

TUE

WED

THU

FRI

SAT

SUN

PREV WEEK

DAY

PRICE

11/29/2021

11/30/2021

12/01/2021

12/02/2021

12/03/2021

12/04/2021

12/05/2021

CURRENT WEEK

DAY

PRICE

12/06/2021

12/07/2021

12/08/2021

12/09/2021

12/10/2021

12/11/2021

12/12/2021

NEXT WEEK

DAY

PRICE

12/13/2021

12/14/2021

12/15/2021

12/16/2021

12/17/2021

12/18/2021

12/19/2021

CMIMET GJATE JAVES

room Amenities

Smart TV

Frigorifer

Tharese

Llambë tavoline

Tualet

Kordon emergjence në tualet

Shapka

WiFi Falas

Ajër të kondicionuar

Tavolinë pune

Perde errësuese

Dhomat me parket

Dollap

Varëse rrobash

Kasaforte ne dhome

Kënd Ndënje

Telefon

Batanije dhe jastëkë ekstra sipas kërkesës

Shampoo dhe balsam

Peshqirë

Amenities ekstra në tualet

Cajnik sipas kërkesës

Sherbim zgjimi ne mengjes

CHECK-IN

06

Dec
CHECK-OUT

07

Dec
Persona

1

DITE

1

Te Ngjashme rooms

Comfortable Triple Room

Comfortable Triple Room

Comfortable Triple Room