Hotel Rome


Deluxe Double Room

Dhomat dopio deluxe janë Elegante, mikpritëse dhe të rehatshme. Ato ofrojnë gjithcka nevojitet për komoditet maksimal. Shtretër luksozë të bukur, banjo të bollshme(me dush) dhe një kënd ndenjës të rehatshëm. Dhomat janë të pajisura me të gjitha llojet e produkteve dhe aksesorëve për ta bërë qëndrimin e klientëve sa më të rehatshëm. Mobilimi i ngrohtë dhe modern do t'ju bëjë të ndiheni si në shtëpinë tuaj. Një vend i mrekullueshëm për t'u çlodhur. Dhomat janë të pajisura me smart TV, free WIFI, kasafortë, minibar dhe tharëse flokësh.

2 Persona

35 m²

€ / PER NATE

-

-

MON

TUE

WED

THU

FRI

SAT

SUN

PREV WEEK

DAY

PRICE

06/20/2022

06/21/2022

06/22/2022

06/23/2022

06/24/2022

06/25/2022

06/26/2022

CURRENT WEEK

DAY

PRICE

06/27/2022

06/28/2022

06/29/2022

06/30/2022

07/01/2022

07/02/2022

07/03/2022

NEXT WEEK

DAY

PRICE

07/04/2022

07/05/2022

07/06/2022

07/07/2022

07/08/2022

07/09/2022

07/10/2022

CMIMET GJATE JAVES

room Amenities

Smart TV

Frigorifer

Tharese

Llambë tavoline

Tualet

Kordon emergjence në tualet

Shapka

WiFi Falas

Ajër të kondicionuar

Katet e siperme me ashensor

Tavolinë pune

Perde errësuese

Dhomat me parket

Garderobe

Varëse rrobash

Kasaforte ne dhome

Kënd Ndënje

Telefon

Shampoo dhe balsam

Peshqirë

Amenities ekstra në tualet

Cajnik sipas kërkesës

Batanije dhe jastëkë ekstra sipas kërkesës

Sherbim zgjimi ne mengjes

CHECK-IN

28

Jun
CHECK-OUT

29

Jun
Persona

1

DITE

1

Te Ngjashme rooms

Deluxe Double Room

Deluxe Double Room

Deluxe Double Room