Hotel Rome


Junior Suite

Suitat janë pozicionuar në pjesën më të rëndësishme të hotelit dhe kanë dritare të mëdha nga dyshemeja deri në tavan që ofrojnë panoramë perfekte të qytetit të një mijë dritareve. Suitat ofrojnë komoditet dhe rehati. Dhomat janë mobiluar me stil dhe elegance, të pajisura me Queen size bed dhe një single bed, të përshtatshme dhe për familje.Dhomat prej 40 m2 ofrojnë dhe një kënd ndenjeje me kolltukë modern nga ku mund të shijohet pamja e Beratit. Suita është e pajisur me minibar, cajnik për të bërë kafe ose caj, snack të ndryshëm dhe kasafortë.

3 Persona

40 m²

€ / PER NATE

-

-

MON

TUE

WED

THU

FRI

SAT

SUN

PREV WEEK

DAY

PRICE

10/18/2021

10/19/2021

10/20/2021

10/21/2021

10/22/2021

10/23/2021

10/24/2021

CURRENT WEEK

DAY

PRICE

10/25/2021

10/26/2021

10/27/2021

10/28/2021

10/29/2021

10/30/2021

10/31/2021

NEXT WEEK

DAY

PRICE

11/01/2021

11/02/2021

11/03/2021

11/04/2021

11/05/2021

11/06/2021

11/07/2021

CMIMET GJATE JAVES

room Amenities

Smart TV

Frigorifer

Minibar

Snack

Caj dhe Kafe

Tharese

Llambë tavoline

Tualet

WiFi Falas

Ajër të kondicionuar

Tavolinë pune

Perde errësuese

Shampoo dhe balsam

Peshqirë

Garderobe

Varëse rrobash

Kasaforte ne dhome

Kënd Ndënje

Amenities ekstra në tualet

Cajnik sipas kërkesës

Batanije dhe jastëkë ekstra sipas kërkesës

Kordon emergjence në tualet

Shapka

Katet e siperme me ashensor

Dhomat me parket

Telefon

Sherbim zgjimi ne mengjes

CHECK-IN

27

Oct
CHECK-OUT

28

Oct
Persona

1

DITE

1

Te Ngjashme rooms

Junior Suite

Junior Suite

Junior Suite