Hotel Rome


Standard Double Room

Të mobiluara në një stil elegant dhe modern, këto dhoma të rehatshme ofrojnë pamje të ndryshme të qytetit të Beratit. Dhomat janë të përshtatshme për dy persona me krevate tek dhe tualet të bollshëm me dush dhe tharëse flokësh. Të gjitha dhomat kanë tavolinë pune, kënd ndenjeje dhe dollap. Dritaret kanë xham të dyfishtë, duke siguruar një ambient të qetë dhe relaksues për mysafirët tanë. Dhomat janë zbukuruar me kujdes për të përmbushur nevojat tuaja personale.

2 Persona

30 m²

€ / PER NATE

-

-

MON

TUE

WED

THU

FRI

SAT

SUN

PREV WEEK

DAY

PRICE

06/20/2022

06/21/2022

06/22/2022

06/23/2022

06/24/2022

06/25/2022

06/26/2022

CURRENT WEEK

DAY

PRICE

06/27/2022

06/28/2022

06/29/2022

06/30/2022

07/01/2022

07/02/2022

07/03/2022

NEXT WEEK

DAY

PRICE

07/04/2022

07/05/2022

07/06/2022

07/07/2022

07/08/2022

07/09/2022

07/10/2022

CMIMET GJATE JAVES

room Amenities

Smart TV

Frigorifer

Tharese

Llambë tavoline

Tualet

WiFi Falas

Ajër të kondicionuar

Tavolinë pune

Perde errësuese

Shampoo and conditioner

Shapka

Kordon emergjence në tualet

Telefon

Peshqirë

Garderobe

Varëse rrobash

Batanije dhe jastëkë ekstra sipas kërkesës

Sherbim zgjimi ne mengjes

CHECK-IN

28

Jun
CHECK-OUT

29

Jun
Persona

1

DITE

1

Te Ngjashme rooms

Standard Double Room

Standard Double Room

Standard Double Room