Hotel Rome


Standard Triple Room

Të mobiluara në një stil elegant dhe modern, këto dhoma të rehatshme ofrojnë pamje të ndryshme të qytetit të Beratit. Dhomat janë të përshtatshme për tre persona me tre krevate tek ose 1 një krevat dopio dhe një tek dhe tualet të bollshëm me dush dhe tharëse flokësh. Të gjitha dhomat kanë tavolinë pune, kënd ndenjeje dhe dollap. Dritaret kanë xham të dyfishtë, duke siguruar një ambient të qetë dhe relaksues për mysafirët tanë. Dhomat janë zbukuruar me kujdes për të përmbushur nevojat tuaja personale.

3 Persona

35 m²

€ / PER NATE

-

-

MON

TUE

WED

THU

FRI

SAT

SUN

PREV WEEK

DAY

PRICE

11/29/2021

11/30/2021

12/01/2021

12/02/2021

12/03/2021

12/04/2021

12/05/2021

CURRENT WEEK

DAY

PRICE

12/06/2021

12/07/2021

12/08/2021

12/09/2021

12/10/2021

12/11/2021

12/12/2021

NEXT WEEK

DAY

PRICE

12/13/2021

12/14/2021

12/15/2021

12/16/2021

12/17/2021

12/18/2021

12/19/2021

CMIMET GJATE JAVES

room Amenities

Smart TV

Frigorifer

Tharese

Llambë tavoline

Tualet

WiFi Falas

Ajër të kondicionuar

Tavolinë pune

Perde errësuese

Shampoo dhe balsam

Shapka

Kordon emergjence në tualet

Telefon

Peshqirë

Garderobe

Varëse rrobash

Batanije dhe jastëkë ekstra sipas kërkesës

Sherbim zgjimi ne mengjes

CHECK-IN

06

Dec
CHECK-OUT

07

Dec
Persona

1

DITE

1

Te Ngjashme rooms

Standard Triple Room

Standard Triple Room

Standard Triple Room